fbpx

SESJE INDYWIDUALNE

 

Sesje indywidualne są po to, aby wspierać Cię w spojrzeniu na siebie z innej perspektywy i przestrzeni niż dotychczas. Po to, aby odnaleźć w sobie rozwiązania i odpowiedzi, które są dla Ciebie ważne, a były wcześniej niedostępne.

To spotkania, podczas których w bezpiecznej i pełnej akceptacji atmosferze, możesz spotkać się z samym sobą – ze swoimi problemami, lękami ale też możliwościami, których wcześniej, być może, nie zauważałeś – każdy je ma.

Esencją pracy psychologicznej jest dla mnie odłożenie tego parasola i otwarcie się na to, co dla Ciebie w życiu ważne, co sprawia, że czujesz się szczęśliwiej, spokojniej i bardziej chce Ci się żyć i tworzyć dalej.

 

Obszary, w których pomagam najczęściej:

  • Trudności w relacjach partnerskich (problemy z komunikacją, bliskością,  granicami, niemożność stworzenia satysfakcjonującej relacji)
  • Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami i ich wpływem na nasze życie (rozstanie, stres w pracy, trudne relacje a rodziną, nieumiejętność tworzenia relacji z ważnymi dla nas ludźmi)
  • Poszukiwanie swojego kierunku w życiu, zgodnego z indywidualnymi potrzebami (co chcę robić w życiu, jakie relacje chcę tworzyć).
  • Poczucie braku radości życia (moje życie jest szare i nieciekawe)
  • Konflikty wewnętrzne (chcę bliskości, ale się boję/ chcę sięgać po więcej w życiu, ale czuję że nie zasługuję/ chcę powiedzieć, nie, ale się boję)

 

Moje kompetencje i przygotowanie psychologiczne znajdziesz w zakładce O MNIE

 

Logistyka

Sesje odbywają się na warszawskim Bemowie lub online przez Skype’a.

Cena: 100 zł / 50 min
Częstotliwość sesji jest ustalana indywidualnie.

Aby zapisać się na sesję wyślij e-mail na adres: kontakt@intoself.pl

W tytule wpisz: sesja indywidualna