fbpx

SESJE INDYWIDUALNE

Po co są sesje indywidualne?

 

Sesje indywidualne są po to, aby wspierać Cię w spojrzeniu na siebie z innej perspektywy niż dotychczas i dzięki temu odnaleźć w sobie rozwiązania i odpowiedzi, które są dla Ciebie ważne, a były wcześniej niedostępne.

To spotkania, podczas których w bezpiecznej i pełnej akceptacji atmosferze, możesz spotkać się z samym sobą – ze swoimi problemami, lękami ale też zasobami i możliwościami, których wcześniej, być może, nie zauważałeś. 

 

Obszary, w których pomagam najczęściej:

 

  • Trudności w relacjach partnerskich (problemy z komunikacją, bliskością,  granicami, niemożność stworzenia satysfakcjonującej relacji)

 

  • Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami i ich wpływem na nasze życie (rozstanie, stres w pracy, trudne relacje z rodziną, nieumiejętność tworzenia relacji z ważnymi dla nas ludźmi)

 

  • Poszukiwanie swojego kierunku w życiu, zgodnego z indywidualnymi potrzebami (co chcę robić w życiu, jakie relacje chcę tworzyć).

 

  • Konflikty wewnętrzne (chcę bliskości, ale się boję/ chcę sięgać po więcej w życiu, ale czuję że nie zasługuję/ chcę powiedzieć, nie, ale się boję)

 

Moje kompetencje i przygotowanie psychologiczne znajdziesz w zakładce  O MNIE

 

 

Logistyka

 

Sesje odbywają się w Warszawie lub online przez Skype’a.

Sesja trwa 50 min.
Częstotliwość sesji jest ustalana indywidualnie.

Aby zapisać się na sesję wyślij e-mail na adres: kontakt@intoself.pl

W tytule wpisz: sesja indywidualna