fbpx

ZACZNIJ TUTAJ

 

Pierwszy raz u mnie? Bardzo mi miło, pozwól że pokażę Ci, co tu na Ciebie czeka.

Mówiąc w skrócie: ponieważ jestem psychologiem nie tylko z zawodu, ale głównie z pasji, to na moim blogu czyha na Ciebie psychologia właśnie.  Spokojnie. Nie ma akademickiego bełkotu. Naprawdę się staram, aby nie było. Znajdziesz tutaj psychologię, która pomoże Ci w tworzeniu szczęśliwego życia.

 

 NA POCZĄTEK KILKA SMAKOWITYCH KĄSKÓW:

Marzysz czasem, aby Twój partner był mniej…a bardziej…?  –> Jedyna skuteczna metoda, aby Twój partner zmienił się na lepsze 

A może masz problem z odkładaniem rzeczy na później? –> Zrobisz to jutro…czyli nie zrobisz tego.

Szukasz inspirującego filmu z głębszym przekazem na wieczór? Wskakuj w poniższy wpis. Pokażę Ci w nim film, w którym zobaczysz świetny wzorzec relacji ojca z synem i na nowo odkryjesz, że zwykła codzienność może być ekscytująca –> Filmy, które zmieniają życie – About Time

Zastanawiasz się, co zrobić, aby Twoja rodzina, była szczęśliwsza niż ta, w której dorastałeś? Proszę bardzo. Jest bardzo konkretnie – obiecuję. –>” Bardzo kocham swoje dzieci, ale mąż był zawsze dla mnie najważniejszy”

A może od wielu lat, próbujesz coś zmienić w swoim życiu i lipa, nic nie wychodzi? Może tutaj znajdziesz przyczynę –> Co musisz wiedzieć o zmianie, aby naprawdę zmienić, to co chcesz?

A może zastanawiasz się nad pójściem na psychoterapię, ale nie masz pojęcia jak się do tego zabrać? Po tej lekturze, sporo powinno się wyjaśnić –> Jak wybrać psychoterapię, najlepszą dla siebie?

 

 

ROZKŁAD JAZDY W INTO SELF

 

KIEDY POJAWIAJĄ SIĘ WPISY?: Co poniedziałek jest świeże mięsko – nowy wpis. Z żelazną regularnością, nieważne, że święta, wakacje i koniec świata. Wpis jest zawsze.

 

TEMATYKA I CO JĄ ŁĄCZY? Choć tematyka jest różna, to łączy ją jeden wspólny mianownik: cokolwiek piszę, chcę inspirować Cię do lepszego zrozumienia Twojego wewnętrznego świata i mechanizmów które nim rządzą. Po co ogarniać ten swój wewnętrzny świat? Bo to tutaj właśnie zaczyna się całe Twoje zewnętrzne życie: związki, finanse, poczucie, że życie jest fajne, albo, że nieszczęśliwe. Tutaj zaczynają się nałogi, stąd pochodzi smutek, bezradność, albo radość i spełnienie. Tu jest źródło Twoich relacji z rodzicami. Albo z dziećmi. Tu i tylko tu są też Twoje zasoby- talenty, pasje i możliwości.

Od stanu Twojego wewnętrznego świata, zależy Twoje szczęście. A tego szukamy wszyscy. W różnych formach i na wszystkie sposoby, ale tego. Uwierz mi.

 

SOCIAL MEDIA No właśnie, w social mediach jestem codziennie i zobacz co tam dla Ciebie mam:

Jeśli szukasz inspiracji, jesteś wzrokowcem i chcesz uzupełnienia treści wpisu poniedziałkowego, zajrzyj na mój INSTAGRAM. Tam możesz mnie podejrzeć “live”, w krótkim filmiku, który zobaczysz, jak tylko wejdziesz na mój profil, opowiadam o blogu.

Nie lubisz długich wywodów? Wskakuj na mojego TWITTERA. Skubaniec nie ma litości i zostawia tylko kilka zdań. Sama esencja, tego, co na innych profilach opisuję dłużej.

FACEBOOK to jednak miejsce, w którym czujesz się najlepiej?  Tu też jestem, a wraz ze mną, codziennie nowe, psychologiczne inspiracje.

Wolisz alternatywy? No wiesz TUMBLR, PINTEREST? Tam także jestem.

Snapchata nie ma. Wybacz, nie jestem w stanie się przemóc.

 

BEZPOŚREDNIA POMOC– Potrzebujesz indywidualnego podejścia?  Jest i taka opcja.  Zapraszam na sesje indywidualne. Od sześciu lat wspieram ludzi w rozwiązywaniu ich problemów i osiąganiu celów. Uważam, że każdy dobry psycholog lub psychoterapeuta, powinien ogarniać swój wewnętrzny świat – dlatego w ramach rozwoju własnego korzystam z terapii indywidualnej. Naprawdę wiem, jak to jest być po tej drugiej stronie. A w czym konkretnie mogę pomóc? Zajrzyj do zakładki SESJE INDYWIDUALNE.