fbpx

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA

____________ 

Jeśli czujesz potrzebę wsparcia w problematycznych obszarach swojego życia i chcesz lepiej zrozumieć siebie: swoje problemy, emocje, sposób myślenia, samopoczucie, zapraszam Cię na psychoterapię indywidualną w nurcie gestalt.

____________ 

 

Po co jest psychoterapia?

 

Psychoterapia jest po to, aby wspierać Cię w spojrzeniu na siebie z innej perspektywy niż dotychczas i dzięki temu odnaleźć w sobie rozwiązania i odpowiedzi, które są dla Ciebie ważne, a były wcześniej niedostępne.

To spotkania, podczas których w bezpiecznej i pełnej akceptacji atmosferze, możesz spotkać się z samym sobą – ze swoimi problemami, lękami ale też zasobami i możliwościami, których wcześniej, być może, nie zauważałeś. 

 

Obszary, w których pomagam najczęściej:

 

  • Trudności w relacjach z innymi.
  • Wsparcie w tworzeniu dobrej relacji z samym sobą.
  • Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami i ich wpływem na nasze życie (rozstanie, stres w pracy, trudne relacje z rodziną, utrata, nagły kryzys życiowy).
  • Depresja, obniżone samopoczucie.

 

Moje kompetencje

 

Jestem z wykształcenia psychologiem (SWPS, 2011).

Ukończyłam czteroletnią szkołę psychoterapii w nurcie gestalt ( Szkoła XXV w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt z siedzibą w Krakowie ). Obecnie jestem w procesie certyfikacji.

Jestem także po czteroletniej terapii własnej w nurcie gestalt, obecnie jestem w procesie psychoanalizy własnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Logistyka psychoterapii

 

Sesje odbywają się w centrum Warszawy (ul. Inflancka)  lub online.

Sesja trwa 50 min. Jej koszt to 200 zł.

W procesie psychoterapii sesje odbywają się co tydzień.

Po pierwszym kontakcie mailowym, zapraszam na konsultację, której celem jest poznanie się i ustalenie jaka forma pomocy będzie dla danej osoby najbardziej wspierająca w danym momencie.

Jeśli dana osoba rozważa psychoterapię, zazwyczaj spotykamy się na kolejne dwie konsultacje, które pomogą podjąć decyzję czy obie strony chcą ze sobą dalej pracować. Jeśli wspólnie uznamy, że tak, robimy kontrakt i zaczynamy wspólną podróż przez proces psychoterapii.

 

Aby zapisać się na konsultację, zapraszam do kontaktu: kontakt@intoself.pl