fbpx

ZACZNIJ TUTAJ

Cześć!

Nazywam się Ewa Gierasimiuk, jestem psychologiem i psychoterapeutą w szkoleniu, a misją tego bloga jest promowanie psychologii w praktycznym wydaniu aby wspierać ludzi w  świadomym tworzeniu dobrego życia.

 

Pozwól że pokażę Ci, co tu na Ciebie czeka.

Ponieważ jestem psychologiem nie tylko z zawodu, ale głównie z pasji, to na moim blogu czyha na Ciebie psychologia właśnie.  Spokojnie. Nie ma akademickiego bełkotu. Naprawdę się staram, aby nie było. Znajdziesz tutaj psychologię, która pomoże Ci w tworzeniu dobrego życia.

 

Na początek kilka smakowitych kąsków

 

Marzysz czasem, aby Twój partner był mniej…a bardziej…?  –> Jedyna skuteczna metoda, aby Twój partner zmienił się na lepsze 

A może masz problem z odkładaniem rzeczy na później? –> Zrobisz to jutro…czyli nie zrobisz tego.

Szukasz inspirującego filmu z głębszym przekazem na wieczór? Wskakuj w poniższy wpis. Pokażę Ci w nim film, w którym zobaczysz świetny wzorzec relacji ojca z synem i na nowo odkryjesz, że zwykła codzienność może być ekscytująca –> Filmy, które zmieniają życie – About Time

A może od wielu lat, próbujesz coś zmienić w swoim życiu i lipa, nic nie wychodzi? Może tutaj znajdziesz przyczynę –> Co musisz wiedzieć o zmianie, aby naprawdę zmienić, to co chcesz?

A może zastanawiasz się nad pójściem na psychoterapię, ale nie masz pojęcia jak się do tego zabrać? Po tej lekturze, sporo powinno się wyjaśnić –> Jak wybrać psychoterapię, najlepszą dla siebie?

 

 

Rozkład jazdy w Into Self

 

Kiedy pojawiają się wpisy?  Co 10 dni – w poniedziałki lub czwartki, jest świeże mięsko. Wyjątkiem jest grudzień i styczeń, kiedy to szykuję plan blogowy na Nowy Rok i wtedy wpisy się nie pojawiają.

 

Tematyka i co je łączy?  Choć tematyka jest różna, to łączy ją jeden wspólny mianownik: cokolwiek piszę, chcę inspirować Cię do lepszego zrozumienia Twojego wewnętrznego świata i mechanizmów które nim rządzą.

Po co ogarniać ten swój wewnętrzny świat? Bo to tutaj właśnie zaczyna się całe Twoje zewnętrzne życie: związki, finanse, poczucie, że życie jest fajne, albo, że nieszczęśliwe. Tutaj zaczynają się nałogi, stąd pochodzi smutek, bezradność, albo radość i spełnienie. Tu jest źródło Twoich relacji z rodzicami. Albo z dziećmi. Tu i tylko tu są też Twoje zasoby- talenty, pasje i możliwości.

Od stanu Twojego wewnętrznego świata, zależy Twoje szczęście. A tego szukamy wszyscy. W różnych formach i na wszystkie sposoby, ale tego. Uwierz mi.

 

Social media: No właśnie, w social mediach jestem codziennie i zobacz co tam dla Ciebie mam:

Jeśli szukasz inspiracji, jesteś wzrokowcem i chcesz uzupełnienia treści wpisów, zajrzyj na mój INSTAGRAM. Tam możesz podglądać mnie “live”, na Insta Stories, które bardzo lubię i regularnie publikuję.

Nie lubisz długich wywodów? Wskakuj na mojego TWITTERA. Skubaniec nie ma litości i zostawia tylko kilka zdań. Sama esencja, tego, co na innych profilach opisuję dłużej.

FACEBOOK to jednak miejsce, w którym czujesz się najlepiej?  Tu też jestem, a wraz ze mną, codziennie nowe, psychologiczne inspiracje.

Snapchata nie ma. Wybacz, nie jestem w stanie się przemóc.

 

Bezpośrednia pomoc:  Potrzebujesz indywidualnego podejścia?  Jest i taka opcja.

W swoim gabinecie w Warszawie prowadzę psychoterapię indywidualną, lub w wyjątkowych przypadkach, także sesje online.

Jeśli jesteś zainteresowany/a psychoterapię, zapraszam Cię do zakładki PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA